Transport z Chin

Organizujemy transporty morskie jak i lotnicze z Chin. Wspomagamy Was w odprawach celnych po stronie chińskiej jak i w Europie. Możemy wysyłać towary z Chin do każdego Państwa w Unii Europejskiej jak i poza nią.

Organizujemy transporty oraz odprawy celne na terenie Niemiec. Możesz nas zapytać o koszty takiego transportu:

 

 

Pozwalają naszym klientom na odroczenie płatności vatu, poprzez dokonanie wewnątrzwspólnotowego nabycia towaru na terenie UE.

Przy odprawie celnej mamy do zapłaty tylko cło na dany towar.

Odprawy celne w Polsce wymagają natychmiastowej płatności vatu zaraz po ocleniu towaru. Zajmujemy się przgotowaniem dokumentów do odpraw celnych, organizujemy transport drogowy z portu jak i z lotniska na teren całej Unii Europejskiej.

Organizujemy i zlecamy odprawy celne z Chin w porcie lotniczym Cargo Warszawa oraz Cargo Frankfurt. Współpracujemy z dwiema sprawdzonymi i doświadczonymi agencjami celnymi.

Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami i armatorami, wiemy zawsze gdzie jest Wasz towar i wiemy, że jest ubezpieczony. Na czas, na miejsce, na pewno !

Google Pagerank

#transportzchin #transportchiny #transportchinypl #transportchińskichtowarów #transportmorskizchin #transportlotniczyzchin #transportlądowywchinach #transportkolejowyzchin #importchiny.pl #transportchiny.pl #sprawdzeniefirmywchinach #sprawdzeniechińskiejfirmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

Please type the characters of this captcha image in the input box